فعالیت ها

تیم آرس دسترسی به غیرقابل دسترس ها را برای شما فراهم می کند

چه نوع خدماتی مورد نظر شما می باشد؟

تکنسین های ما تمام خدمات مورد نظرتان در ارتفاع را انجام می دهند و محل های غیر قابل دسترشما را در دسترستان قرار می دهند. ما چندین سال است که به صورت کاملا حرفه ایی و ایمن آن را انجام میدهیم.آیا شما مایل هستید که بدانید چطور می توانیم شما را در ایجاد دسترسی کمک کنیم؟ نگاهی به بخش های مختلف ما بیاندازید،کافیست خدمات مورد نظرتان را با مشاوران ما در میان بگذارید.

صنایع دریایی و فرا ساحل

تکنسین های دسترسی با طناب ما پروژه شما را در سرتاسر جهان انجام می دهند.

در لنگرگاه ها، بر روی سکوی حفاری ، کشتی ؛ شرکت دسترسی با طناب آرس تیم های کاملا حرفه ایی و با عملکردی انعطاف پذیر را برای دوره های کوتاه یا طولانی اریه می دهد.

صنایع پتروشیمی

تیم های کار در ارتفاع ما، دستورالعمل ها در مکان های مختلف را می شناسند و صلاحیت های لازم برای بازدید و انجام پروژه در آنها را دارند. با بکارگیری از تکنیک های دسترسی با طناب ، ما قادر به کاهش زمان خرابی ها و اطمینان از حداقل تاثیر گذاری خرابی ها بر محیط هستیم درست مثل شما ایمنی اولویت اول ماست.

صنایع عمران

شرکت آرس پروژه های شما را به طور موثر و با سرعت ؛ با کمترین تاثیر در محیط انجام می دهد . ممکن است این کار تمیز کردن های مکرر یا پشتیبانی در طول پروژه ساخت و ساز جدید شما باشد؛ از تکنیک های دسترسی با طناب در میتوان در همه نقاط استفاده کرد. با تشکر از دانش به روز ایراتا و تجربه تیم های شرکت آرس، متخصصان ما از چگونگی حفظ امنیت تمام افراد درگیر در پروژه های عمرانی آگاه هستند. باز سازی نما، تعمیر و نگهداری نما، نور پردازی نما، ایجاد وآموزش لایف لاین و…

صنایع نیروگاهی

تکنسین های دسترسی با طناب ما در تمام پروژه های شما در محل های مرتفع از متخصصان شما پشتیبانی میکنند و همچنین دسترسی ایمن متخصصان شما را در تمام نقاط مرتفع فراهم می کنند. نصب پنل های خورشیدی بر روی بام های مرتفع، بازررسی و تعمییرات توربین ها و برج های مرتفع؛ تیم های متخصص آرس با انعطاف پذیری بالابرای مدت زمان های طولانی در دسترس شما هستند و علاوه بر گواهینامه های ایراتا دارای گواهینامه های مرتبط با پروژه های شما هستند .

تبلیغات

متخصصان آرس علاقمند هستنند تا در کنار شما در اجرای کمپین های تبلیغاتی کوچک و بزرگ در ارتفاع فکر کنند و ایده های خلاقانه ایی را به شما پیشنهاد دهند و یا شما را در ساخت فیلم هایی در ارتفاع کمک کنند؛ ما مشکلات را میشناسیم و راه حل هایی را برای قرار دادن و اجرای تبلیغات شما در مکان های دیدنی میابیم ، ما این کار را با سرعت،ایمن ، عملکرد انعطاف پذیر و با حداقل آلودگی های محیطی انجام می دهیم .

چطور میتوانیم به شما کمک کنیم؟

کارشناسان ما در خدمت شما هستند