درباره آرس

با شرکت آرس راه حل های ایمن و کارآمد را در اختیار داشته باشید

 

دانش و تجربه

ما طی ده سال گذشته از طریق تنوع کار خود دانش های بسیاری کسب کرده اییم ؛ این باعث آن شده است تا تیم آرس به متخصصان کار در ارتفاع تبدیل شوند که علاوه بر دانش و تجربه، تیم بزرگی از متخصصان جوان داریم که میتوانند در تمام پروژه ها حضور پیدا کنند.

تیم های ما

در داخل شرکت آرس گروه بزرگی از همکاران منظم داریم که آنها می خواهند به صورت مداوم بهبود یابندو متعهد به اتمام موفقیت آمیز هر پروژه باشند.از آنجا که ما روزانه با هم کار میکنیم نکات زیادی در سطوح فنی و شخصی از ا یکدیگر می آموزیم. فرهنگ و فضای باز خانواده ما این اطمینان را به وجود آورده که ما از این طریق یکدیگر را بهتر بشناسیم و از فضای کاری خود لذت ببریم؛ بنابراین ما همیشه می توانیم افرادمناسبی را در پروژه ها مستقر کنیم.

انعطاف پذیری ما

از آنجا که تمام پرسنل ما به طور گسترده آموزش دیده و دارای گواهینامه هستند و همچنین با وسعتی که تیم های ما دارند می توانیم در تمام پروژه ها مستقر شویم و بدینوسیله می توانیم با مشورت با شما به عنوان مشتری ، به صورت مداوم پاسخگوی تغییراتی باشیم که بازار از ما خواسته است .

فعالیت های ما

ما با استفاده از تکنیک های کار با طناب دسترسی به غیر قابل دسترس ها را فراهم میکنیم.این تکنیک ها در صنایع دریایی و فراساحل ، پتروشیمی، نیروگاهی ، عمران و سیستم های آموزشی کاملا یکسان هستند.از این رو ما از مهارت های خود برای انجام کارهای در ارتفاع در بخش های مختلف استفاده میکنیم.

آموزش های ما

شرکت آرس آموزش های تمام زمینه های کار در ارتفاع و ایراتا را ارایه می دهد؛ این دوره های آموزشی توسط مربیان مجرب و دارای مدارک ایراتا برگزار میگردد، این امر نه تنها تضمین میکند که پرسنل خود ما به روز باشند بلکه افرادی که برای گذراندن دوره های آموزشی به ما مراجعه میکنند . به فراخر تجربیات ما در زمینه کار در ارتفاع ما نه تنها قادریم دانش اساسی را به اشتراک بگذاریم بلکه تجربیاتی را که در این زمینه کسب کرده ایم به اشتراک میگذاریم.